معاینه فنی خودروها در سال 1400

معاینه فنی خودروها در سال 1400

معاینه فنی خودروها در سال 1400

نرخ معاینه فنی خودروها در سال 1400

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران با اشاره به نرخ معاینه فنی خودروها در سال 1400 گفت: امسال خودروهای پلاک شخصی تولید داخل 1395 و ماقبل همچنین خودروهای وارداتی 2016 و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند.

براساس آخرین مصوبه دولت نرخ معاینه فنی خودروهای سبک مراجعه اول 47 هزار تومان و مراجعه مجدد10 هزار تومان ،خودروهای سنگین مراجعه اول 71 هزار و 600 تومان و مراجعه مجدد 12 هزار تومان و موتوسیکلت مراجعه اول 12 هزار تومان و مراجعه مجدد 2 هزار تومان تعیین شده است.این مصوبه و نرخ بهای خدمات معاینه فنی مربوط به ماه آذر سال 1399 است و در سال جدید تغییر قیمتی نداشته ایم.

کدام خودروها در سال 1400 باید برگه معاینه فنی دریافت کنند؟

 مقدم مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های شهر تهران: در سال ۱۴۰۰ خودرو‌های تولید داخل ۱۳۹۵ و قبل از آن خودرو‌های وارداتی سال ۲۰۱۶ و قبل از آن و خودرو‌های عمومی تولید ۱۳۹۸ و قبل از آن، مشمول معاینه فنی و ملزم به دریافت برگه این معاینه هستند.

برای معاینه فنی خودرو نوبت بگیرید

هر سال نزدیک پایان سال صف معاینه فنی خودروها تا صدها متر بیرون مراکز ادامه داشت، اما امسال و با توجه به شیوع کرونا با دریافت نوبت اینترنتی حضور خود را در مراکز معاینه فنی به حداقل کاهش دهید.

خودروهای داخلی تولید 1395 و ماقبل و خودروهای وارداتی تولید 2016 و ماقبل می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی یا اپلیکیشن “تهران من” نوبت بازدید فنی دریافت کنند.

 

تعیین بهای خدمات صدور گواهی معاینه فنی وسایل نقلیه

مصوبه جلسه عصر امروز هیئت دولت:

نرخ آزمون آلایندگی و ایمنی برای خودروهای سبک بنزین سوز و دوگانه سوز ۴۷۰ هزار ریال، خودروهای نیمه سنگین و سنگین گازوییل سوز و گازسوز ۷۱۶ هزار ریال و موتورسیکلت های بنزین سوز ۱۲۰ هزار ریال تعیین شد.

معاینه فنی ۳۳ هزار تاکسی در پایتخت

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران با اشاره به انجام معاینه فنی ۳۳ هزار تاکسی از ابتدای سال در پایتخت گفت: معاینه فنی همه خودروها ۲۴ ساعته رصد می‌شود.

جریمه ۵۰ هزار تومانی در انتظار خودرو‌های فاقد معاینه فنی

محمدرضا گویا مدیر ارتباطات ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران با اشاره به جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی اظهار کرد:
خودرو‌های فاقد معاینه فنی در صورت تردد در سطح شهر به صورت مکانیزه توسط دوربین روزانه مبلغ 50 هزار تومان جریمه می‌شوند.

مدیر ارتباطات ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران یادآور شد: وضعیت مراجعات به مراکز معاینه فنی عادی است و شهروندان می‌توانند در زمانی کوتاه نسبت به انجام معاینه خودروی خود در یکی از مراکز شهر تهران اقدام کنند.

 

تعمیرات گریبکس مزدا 3 نیو

Active Hood System

تعمیرات کروز کنترل

تعمیر کروز کنترل

تعمیر تخصصی بلوک ABS

 

آموزشاخبار

بهای خدمات صدور گواهی معاینه فنیخودرو‌های فاقد معاینه فنیمعاینه فنی خودرومعاینه فنی خودروها در سال 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.