۳۰ هزار خودرو در پارکینگ کرمان موتور

۳۰ هزار خودرو در پارکینگ کرمان موتور


دپوی ۳۰ هزار خودرو در پارکینگ کرمان موتور

 

به گفته استاندار کرمان، حدود 30 هزار خودرو به دلیل مشکلات گمرکی در پارکینگ های کارخانه های خودروسازی منطقه ویژه بم دپو شده است.

محمدمهدی فداکار پیش از ظهر امروز 8 آبان ماه در حاشیه سفر به شرق استان کرمان از افتتاح چندین پروژه در شهرستان های شرق استان و برگزاری جلسات متعدد با مدیران و مدیران این شهرستان خبر داد. بازدید از مجموعه ارگ ​​جدید ، از جمله اهداف سفر شما به این منطقه است.

وی می افزاید: زیرساخت های خوبی در ارگ جدید فراهم شده، البته مشکلات گمرکی و غیره نیز وجود دارد که به زودی برطرف می شود و ظرفیت های خوبی در منطقه ویژه بم ایجاد شده است و امیدواریم تولید یک عدد افزایش یابد. روز به روز خواهد توانست نیازهای بازار خودروی کشور را برآورده کند.

به گفته استاندار کرمان، حدود 30 هزار خودرو به دلیل مشکلات گمرکی در پارکینگ های کارخانه های خودروسازی منطقه ویژه بم دپو شده است.

وی می افزاید: از این نظر مذاکراتی با رئیس گمرکات کشور انجام شده است که امیدواریم در جلسه ای که هفته جاری برگزار می شود این مشکل برطرف شود.

به گزارش فداکار، مشکل تامین نشدن خودرو از سوی شرکت ها نیست، زیرا برخی از قطعات این خودروها از خارج از کشور وارد می شود و باید اوراق و مدارک آنها به گمرک تحویل داده شود، اما برخی از شرکت ها با تاخیر این کار را انجام می دهند. اجازه خروج از منطقه را ندارند. انجام دادن

وی با اشاره به مذاکرات امروز خود با رئیس گمرک کشور می گوید: مقرر شد خودروسازان برای خودروهایی که با گمرک تسویه حساب نکرده اند همان مبلغ را به عنوان ضمانت نگه دارند و حتی این حکم وجود دارد که دو برابر شود. این مبلغ به عنوان وثیقه بقیه را حذف کنید.

وی بیان کرد: تا هفته آینده بخش بزرگی از مشکل انبار خودرو حل می شود.

استاندار کرمان همچنین به مشکلات سوخت رسانی در شهرستان های شرق استان اشاره می کند و می گوید: گازرسانی این منطقه باید از گذشته انجام می شد اما با تاخیر انجام شد و به همین دلیل با استانداران جلسه داشتیم. این مشکل را به طور موقت حل می کند و ما انتظار داریم تا پایان این هفته مشکل حل شود. حل شود

استاندار کرمان از کارخانه خودروسازی کرمان موتور و واحدهای مختلف تولیدی منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم بازدید کرد.

اخبار صنعت خودرو ایران

۳۰ هزار خودرو در پارکینگ کرمان موتورکرمان موتور

جواد میرزاییمشاهده نوشته ها

سلام دوستان جواد میرزایی هستم کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات گرایش کسب و کار الکترونیک دانشگاه تهران -عاشق یادگیری به خصوص در زمینه دیجیتال مارکتینگ در حال حاضر در زمینه های -طراحی سایت -SEO یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو -تولید محتوا-کپی رایتر -لینک سازی برای سایت ها از هر نوعی -تجزیه و تحلیل تخصصی رقبا در زمینه SEO-بازاریابی الکترونیکی و خیلی کارهای دیگر در این زمینه فعالیت می کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ما پیام بفرستید

  آدرس

  مشهد-بلوارکوشش-30متری فرعی گاراژدارها(خبیری)-خبیری13-بعدازچهاراه اول پلاک124

  شماره تماس

  شماره تماس الکترونیک کار

  05133430013

  ایمیل ما

  mirzaeejavad69@gmail.com

  اینیستاگرام