محافظت سنسورهای رادار خودرو

عیب یابی و تعمیر رادار های خودرو


محافظت سنسورهای رادار خودرو

عیب یابی و تعمیر تمامی رادار های خودروهای موجود در ایران توسط تیم متخصص الکترونیک کار با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا

عیب یابی و تعمیر رادار خودرو در مشهد 

تعمیر کروز کنترل

 

شرکت BASF قاب پلاستیکی مخصوص حسگر رادار در اتومبیل تولید کرده است. این ماده به دلیل مقاومت در برابر آب پاشش روغن و نمک جاده از محافظت با دوام برای محفظه های حسگر برخوردار است.علاوه بر این ماده جدید از الکترونیک حساس موجود در محفظه در برابر امواج الکترومغناطیسی مزاحم سایر وسایل نقلیه محافظت می کند.

انواع مختلف سری Ultradur RX برای جذب و کاهش تابش تداخل در محدوده 76 تا 81 گیگاهرتز بهینه شده است. بنابراین ماده  یک ترفتالات پلی بوتیلن اصلاح شده (PBT) در نظر گرفته شده است تا سطح بالایی از محافظت از الکترونیک حساس در محفظه های حسگر را فراهم کند. دکتر اریک گوبلز متخصص R&D Ultradur از مواد عملکرد BASF توضیح می دهد:

این محلول مواد بهینه شده دی الکتریک از استانداردهای بالایی برای اجزای سنسور برخوردار است و برای استفاده به عنوان پوشش محفظه عقب یا در برنامه های پشت صفحه مدار سنسور رادار مناسب است.

با افزایش تداخل الکترومغناطیسی در ترافیک جاده ها ، بسیار مهم است که سیگنال ها نه تنها منعکس شوند بلکه جذب شده و در نتیجه کاهش یابند. اینجاست که ماده جدید وارد می شود. با سرکوب تابش رادار تداخل ، می توان سیگنال های دریافتی را بهتر تخصیص داد ، که این به معنای بهبود ایمنی نیز است. Ultradur RX به عنوان یک پلاستیک کاربردی جایگزینی برای بدنه های فلزی ارائه می دهد و بنابراین باعث صرفه جویی در وزن و در نتیجه کارایی بیشتر خودرو می شود.

از آنجا که خصوصیات جذب به محدودیت های هندسی بستگی دارد ، مواد مناسب برای هر کاربرد جداگانه باید انتخاب شود.

طبق BASF ، نمونه کارها Ultradur RX راه حل مناسب برای شرایط مختلف را ارائه می دهد و از نظر تجاری در دسترس نیست

 

رادار خودرو

الکترونیک کارتعمیر رادارتعمیر رادار خودروتعمیر کامپیوتر خودروسنسور رادار خودروعیب یابی خودروعیب یابی و تعمیر رادارمحافظت سنسورهای رادار خودرو

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.